אהלן

נעים מאוד, אני אהוד דרש.

יש לי קליניקה בתל אביב ואני עובד עם א~נשים שנמצאים בצמתי חיים ושזקוקים לעזרה על קשת רחבה: מתופעות של חרדה, דכאון ומצבים של איבוד דרך וחוסר משמעות כלליים עד לעזרה והכוונה אישית וקבוצתית ביצירת דרך אישית, משמעותית ושמכוונת לחיים מלאים ועשירים.

קצת עלי

אחרי עבר כרקדן וככוראוגרף, תקופה ארוכה של מגורים בחו״ל ותרגול עומק של יוגה ומדיטציה בודהיסטית, מצאתי את דרכי לעולם הטיפול.

 

כשנכנסתי לעולם הזה, מצאתי שהגישות הקוגניטיביות התנהגותיות גל שלישי, מבוססות מיינדפולנס ומעוגנות במחקרי מוח עדכניים מבטאות בצורה מלאה את עולם הערכים שלי ואת איך שאני רוצה לטפל.

 

בשנים האחרונות, בצורה טבעית להתפתחות שלי כמטפל, התחלתי התמחות בפסיכותרפיה אינטגרטיבית, ואני ממשיך ללמוד בכיוון הזה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

הקליניקה שלי

בקליניקה אני מקבל מטופלים ומטופלות שמרגישים שאיבדו כיוון בדרך, ושמתמודדים עם תופעות של חרדה, דכאון והפרעות פסיכולוגיות שונות.

 

חשוב לי לעבוד גם מחוץ לקליניקה, כמנחה לתהליכי למידה קבוצתיים. לכן אני גם מעביר את הסדנא ״מצפן״ ליצירת כלים רגשיים ופרקטיים ליצירת דרך אישית וקבלת החלטות, ואת הסדנא ״Retre-art״ (בשיתוף פעולה עם האמנית לילך ליבנה) לגיבוש הדרך של אמנים ואמניות עצמאיים.

עבודה רגשית חוויתית

אני מאוד מאמין ביכולת של הרגש להיות המצפן המדויק ביותר לטרנספורמציה אותנטית, להעצמה האישית, ולחופש ליצור את הכיוון האישי שמיוחד לכל אחת ואחד מאיתנו. גם כמטפל וגם כמנחה סדנאות, המטרה העיקרית שלי היא ליצור מרחב שבו רגש וחוויה יכולים להתממש בצורה בטוחה

 

שקיפות ועצמאות אלו ערכים שחשובים לי, ולכן חלק אינטגרלי מהתהליכים שאני מעביר היא למידה גם של התאוריה וגם של הפרקטיקה של הכלים הרגשיים והחווייתיים שאיתם אנחנו עובדים. המטרה היא להמשיך הלאה לעבודה עצמאית גם אחרי שהתהליכים (גם הטיפוליים וגם הקבוצתיים) מסתיימים.

עבודה בקהילה

חוץ מהעבודה בקליניקה עם מטופלים וקבוצות, אני גם עובד במשרד החינוך כמטפל, ומפעיל פרוייקט חדש של הדרכה ריגשית למורים – לעזור להם להבין טוב יותר את הילדים שקשה להבין אותם.

הכשרה מקצועית

  • תואר ראשון (B.A) בכוראוגרפיה, מחול עכשווי וקונטקסט - האוניברסיטה לאומנויות בברלין (בהצטיינות)

  • תואר שני (MA.A.T) בטיפול באומנויות - התמחות בתנועה - סמינר הקיבוצים (בהצטיינות)

  • הכשרה לטיפול בחרדה ודכאון בגישת Acceptance and Commitment Therapy - מרכז גוף נפש

  • ביה״ס לפסיכותרפיה אינטגרטיבית הגל החדש - המרכז הבינתחומי 

אני מאמין

אני מאמין בלב שלם שריפוי חברתי יכול להגיע רק מתוך א~נשים מועצמים וחזקים מבפנים. זאת הסיבה שבחרתי להיות מטפל. מכאן למדתי, גם מהניסיון שלי וגם מלראות מטופלים ומטופלות אחרים, שהדברים שאנחנו מדמיינים על מה שהחיים שלנו יכולים להיות הם כלום לעומת מה שהם באמת יכולים להגיע אליהם: חיים של הגשמה, של עוצמה פנימית, של חמלה ושל כיוון משמעותי בעולם.

ואני פה בשבילכם

free guide.png
compass.png
one on one.png
facebook icon.png
facebook group icon.png
youtube icon.png

שמעון התרסי 12, תל אביב | טלפון: 0522518560 | מייל: ehudarash@gmail.com