עוד עלי

לקח לי זמן להבין את זה, אבל תמיד עניין אותי החדש, הלא מוכר וזה שמערער על הקיים.

 

ה״נורמאליות״ שמצביעה על מה טוב ומה לא - תמיד היתה נראית לי מקור מאוד גדול לכאב - בין אם הכאב האישי שלי, ובין אם בכלל כאב שנמצא בעולם. 

 

העקרון הזה הוביל אותי בכל החיפושים שלי בשנות הבגרות שלי - מהימים שלי כרקדן וכוראוגרף, שבהם התעסקתי במחול ובפרפורמנס ניסיוני כחלק מקהילת האומנות בברלין, לתוך תקופה ארוכה של תרגול עומק של מדיטציה בודהיסטית ויוגה, ומשם לעולם הטיפול הנפשי מבוסס המחקר העכשווי ביותר - כזה שמסכים לשבש מוסכמות עתיקות לגבי טיפול ומה זה באמת אומר לעזור לאנשים.

את ההתמקמות שלי כמטפל עשיתי בגישות שמשלבות בין טכניקות חווייתיות לבין מפות דרכים בהירות שמכוונות תמיד לטרנספורמציה, לצמיחה ולשגשוג (למטה יש עוד על ההכשרה שלי).

 

,במבט לאחור, אני יכול בוודאות להגיד שבכל המקומות המקצועיים והאישיים שהגעתי אליהם, הייתי בתהליך למידה של איך להשתחרר ממגבלות כואבות שהופנמו בתוכי לגבי מי אני, מי אני אמור להיות ומה מיטיב עם העולם שבו אני נמצא. 

 

זה תהליך מתמשך שממלא אותי בהוקרת תודה על המפגש עם המורות והמורים הנפלאים שיש בו, וגם על הגילויים, האתגרים, והמתנות שהוא מביא איתו.

 

שמח שהדרך הזאת מצאה אותי, ושמח להעביר אותה הלאה.
 

ehud-smiling.jpg

מקום / מפגש

בתחילת 2020, אחרי פעילות ארוכה בקליניקה קטנה מהבית ועבודה כמטפל ומדריך במשרד החינוך, פתחתי את הסטודיו והקליניקה שלי ״מקום / מפגש״. המקום הזה, שנמצא בשכונת מונטיפיורי, הוא הבית החדש לכל מה שאני עושה כמטפל וכמנחה סדנאות. 

 

בעזרתו של בן הזוג שלי, הפכנו מוסך ישן לשני חללים שונים ומחוברים: סטודיו למפגשים קבוצתיים ותנועתיים, וקליניקה לתהליכי פסיכותרפיה. 

 

״מקום / מפגש״ זה בית שכבר אין בו את השאלה אם ללכת בתלם או לא, אם לבחור בדרך אחת או לוותר על אחרת. הוא מקום שכבר לא מתפשר על החיבור והאינטגרציה בין החלקים השונים של מה שאני עושה - פסיכותרפיה, פיתוח תודעה ומחקר של מפגש ושייכות. 

 

חיבור שנועד לאפשר לכל מי שמגיעים לכאן להיות בדיוק מה שהם: לאו דווקא כאלו שהולכים בתלם, לאו דווקא כאלו שהם ״דבר אחד״ ברור וקוהרנטי - אלא תהליכים מורכבים ומופלאים שמתבטאים במלואם בחופשיות, במודעות, בעוצמה ובחיות, מוזמנים לכאן  - תמיד - בכל חלקיהם.

plant.jpg
closeup-therapy_edited.jpg
notes_edited.jpg
IMG_9044.JPG
hands-ehud.jpg

​הכשרה מקצועית

 • תואר ראשון (BA) בכוראוגרפיה, מחול עכשווי וקונטקסט - האוניברסיטה לאומנויות של ברלין (בהצטיינות)
   

 • תואר שני (MA.A.T) בטיפול בתנועה -
  סמינר הקיבוצים (בהצטיינות)

   

 • לימודי המשך בפסיכותרפיה אינטגרטיבית - ה״גל החדש״ במרכז הבינתחומי בהרצליה (טכניקות טיפוליות: סכמה תרפיה, AEDP)
   

 • AEDP Core-training - עם סיגל בחט בישראל. תהליך הכשרה להדרכה בשיטה.

 • Sensory Motor Psychotherapy level 1 - פסיכותרפיה סנסו-מוטורית בהתמקדות בטראומה.

שיטות טיפול