fingers-delicate.jpg

/ תהליך בקבוצה

לזוז פנימה

״הגוף שלנו הוא המקום שבו נוצרו הסיפורים שלנו על עצמנו ועל איך שהעולם עובד, הדברים שאנחנו עושים והצורות שבהן אנחנו מרגישים. הגוף החכם שלנו מחזיק בתוכו את ההיסטוריה שלמדנו ואת הטראומות שחווינו ולכן מעצב את חוויית הביטחון והחיבור שלנו - לעצמנו, לעולם ולא-נשים אחרים.״ - סטיבן פורג׳ס

לזוז פנימה זה תהליך של למידה עצמית, חיבור לגוף והעמקה במדיטציה כדי להניע ולעודד תהליכי מחקר לכיוון של ריפוי, שייכות, והגשמה עצמית.

הוא מיועד לא-נשים בעלי ניסיון בתהליכי התפתחות או טיפול, ו/או ניסיון בתרגול מדיטציה ו/או תנועה, שמחפשים דרך להעמיק את הידע שלהם על עצמם, להמשיך להשתחרר מכבלים של פצעים מהעבר ולמצוא דרך להתחבר לחיות שבתוכם, דרך הגוף שלהם, ובמרחב של אנשים כמוהם.

הקורס מורכב מ-16 מפגשים שבועיים של שלוש וחצי שעות כל מפגש, וכולל בתוכו למידה תיאורטית, התנסויות חווייתיות וזמני עיבוד אישיים ובקבוצה. 

מספרים על הקורס

אין דבר עוצמתי יותר מחוויה של גוף מלא באהבה והכרת תודה עמוקה. גוף שקיבל את הקרקע הרכה של הסטודיו, את המרחב הבטוח להיות עצמו, עם המון נשימה , רביצה, ויחס מכבד ונדיב כל כך. זה כמו לחזור הביתה, זה כמו להיזכר מי אתה. זה כמו להיזכר שאפשר להיזכר מי אתה. שוב ושוב ושוב.

 

ולגלות שגם כשזה ממש מגיע לקצה אז נשכבים על הריצפה וזזים עוד קצת ונושמים ופתאום מתפנה עוד מקום. וואו כמה מקום. זה אין סופי.

זה קסם, זה מרפא, זה מביא הרבה שמחה ושפע.

גיא ישראלי

״

״

״המסע היחיד הוא המסע פנימה״ - ריינר מריה רילקה / מכתבים למשורר הצעיר

הקורס כולו בנוי משישה שלבים שבנויים אחד על השני. בתוכם יהיו הנושאים, ההתמקדויות והטכניקות שנלמד:

  • נשימה - למצוא ביטחון במעטפת הגוף, בתנועת הנשימה ובתודעה הערה. (מיינדפולנס, Focusing)

  • מרכז לקצוות - המרכז והקצוות הגופניים, הפנימיים והאישיים שלי (מדיטציית זן, טיפול מבוסס חמלה)

  • עמוד השדרה - גמישות מחשבתית, רגשית ותחושתית בתוך היציבות של מי שאני עם עוד אנשים (מחקר תנועתי, התיאוריה הפולי-ואגאלית)

  • למטה / למעלה - הביטוי העצמי, הרצון והכוח של התנועה הטבעית שבתוכי (Emotional Release, הסרת שריון ריגשי) 

  • ימין / שמאל - החלקים השונים שבתוכי (אנימוס ואנימה, עבודת כסאות)

  • אינטגרציה - להיות גוף שמבטא את עצמו בעולם, נע בחופשיות, יצירתי ומגשים (עבודת פורטריאל, AEDP, Acceptance and Commitment Therapy)

בסופו של דבר, ״לזוז פנימה״ הוא מסע. 

 

מסע של חיבור לגוף שלך, לחלקי עצמי חבויים בך ושאולי נפצעו בעבר, ושאולי חשבת שאין דרך לקבל אותם כבר חזרה. מסע של להכיר את עצמך בביטחון, באותנטיות ובכוח של חיים, יחד עם עוד א-נשים שעושים את אותו מסע איתך.  

IMG_9011.JPG
beautiful people.jpg
notes-1.jpg
keren@2x.png
IMG_8685-circle.jpg
IMG_8958.JPG

/ תהליך בקבוצה

לזוז פנימה

השיעורים יחלו ב-3 לאוקטובר

ימי שני, בין השעות 18:00-21:30 

בסטודיו מקום / מפגש - תושיה 15, תל אביב

מחיר 3940 ש״ח (אפשר לחלק לחמישה תשלומים של 788)

 

כדי ליצור קבוצה שנוכל לעבוד בה לעומק, הקבוצה תמנה עד 10 א-נשים, וההשתתפות בה מותנית בשיחה אישית ו/או בהשתתפות באחד ממפגשי ההיכרות.

פרטים לקבוצה הקרובה - סמסטר חורף 2022-23

/ אהוד דרש

על המנחה

מטפל בתנועה (MA) ופסיכותרפיסט, בעל הקליניקה והסטודיו ״מקום / מפגש״ בתל אביב. מתרגל דהרמה ומחקר תנועתי מאז שנת 2002. מתמחה בעבודה מיודעת טראומה והיקשרות.

 

בעבודה הטיפולית שלי אני מתמקד בתהליכי טרנספורמציה מבוססי מחקר, עם דגש על שחרור התנועה הריגשית דרך הגוף, התודעה ויצירת קשר בטוח. מאמין גדול בחיבור אנושי כנה, פתוח ובגובה העיניים כמצע לתהליכי ריפוי עמוקים שמטרתם תמיד עוד חופש, עוד מימוש ועוד התרחבות.

ehud-portrait11.jpg