בקורס שמורכב מ-8 מפגשים, 
ליווי בקבוצת פייסבוק, 
ופגישת ייעוץ אישית, 
נעבור תהליך לרכישת כלים 
רגשיים ומחשבתיים לצמיחה 
ולמימוש הדרך 
האישית שלך כדי - 

מצפן

תהליך למידה קבוצתי
לאנשים שמגבשים דרך

לחפש (במקומות הנכונים) את הכוחות שלך ולגלות איך להשתמש בהם בצורה מלאה על מנת לממש את מה שחשוב לך באמת בחיים שלך. 

להשתמש בכלים מוכחים ויעילים שמגיעים מתחום הטיפול והמחקר, כדי ליצור שגשוג בחיים שלך, בצורה עצמאית ולאורך זמן גם אחרי סיום הקורס.

לבנות דרך עצמאית, בין אם בתחום הלימודים, קריירה, זוגיות, או כל בחירה אחרת. דרך שתהיה שלך, נקייה מהשפעות של העבר שלך או של הסביבה שלך.

ליצור כיוון אישי, שמבוסס על מה שחשוב לך באמת, שלעקוב אחריו לאורך זמן תהיה משימה מעצימה ומצמיחה שמממשת את מי שאת~ה באמת.

מה בדיוק עושים שם?

מה זה ולמי?

מצפן הוא תהליך למידה מובנה שנותן כלים רגשיים, מחשבתיים וביצועיים ליצירת כיוון אישי ועצמאי. הוא מיועד לא-נשים שנמצאים בתהליכי צמיחה והתפתחות אישית, ושרוצים ללמוד עוד על עצמם ועל מימוש הדרך שלהם בסביבה תומכת ומאפשרת. 

מה תכלס עושים שם?

בקורס נעבוד עם כלים שמגיעים מעולם המיינדפולנס והפסיכותרפיה החווייתית. אלו כלים מבוססי מחקר, שבנויים בקורס בצורה הדרגתית: מלמידת העבר שלך והצורה שבה הוא משפיע עליך עכשיו, להבהרת הכיוון שאת-ה רוצה לקחת, ועד לתכנון ולמידת כלים יישומיים למימוש הדרך שלך.

ממה כל מפגש מורכב?

כל מפגש מורכב מלמידה התחלתית (כיתה, מצגת וכל השבאנג), יציאה לעבודה עצמית סדנאית, דרך כתיבה, שיח אישי, תרגילי דמיון מודרך או יצירה - ואז בסוף חזרה למליאה הקבוצתית, לשיחה, התייעצות ושיתוף.

עם מה יוצאים מהקורס?

הקורס הוא לא רק חווייתי. בסוף הקורס תהיה לך תוכנית אישית כתובה להמשך הדרך שלך. התוכנית תכלול את היעדים האישיים שלך ואיך להגיע אליהם, את המקור לקשיים הרגשיים והמחשבתיים ואיך הם משפיעים עליך בדרך שלך, ואת הכלים הרגשיים והיישומיים הקונקרטיים שיעזרו לך להתמודד עם הקשיים האלו ולממש את היעדים שלך.

איפה ומתי?

מתחילים בנובמבר

המפגשים יתקיימו בימי חמישי, 10:00-13:00 

תאריכים מדוייקים ימסרו בהמשך. 

בקליניקה שלי בצפון הישן התל אביב

רחוב שמעון התרסי 12, תל אביב. 

מרחק הליכה מצפון אבן גבירול

חניה בכחול לבן או בחניון ליד הקליניקה

כמה זה עולה

1200 שקל, כשאפשר לחלק ל - 4 תשלומים של 300. 

המחיר כולל 8 מפגשים קבוצתיים של שלוש שעות, ליווי בקבוצת הפייסבוק בזמן הקורס ופגישת ייעוץ אישית.

מה עם הנחה?

אם משלמים בתשלום אחד, אפשר לקבל את הקורס ב-1050 שקל.

איפה נרשמים?

פשוט לשים את הפרטים שלך פה ולשלוח, ואחזור אליך לשיחת התאמה והבהרה. משם נמשיך כבר ביחד.​

אני אהוד דרש, מטפל רגשי ומנחה סדנאות.

 

מהרגע שהתחלתי לטפל, שמתי לב לשני דברים: הראשון - שאנשים הם המטפלים הטובים ביותר של עצמם. השני - שסביבה שבה אפשר לחקור את הנפש האנושית בצורה אישית, כנה ופתוחה, מאפשרת שגשוג, צמיחה והעצמה לאורך טווח.

 

העבודה שלי בקליניקה ובסדנאות מונחית על ידי שני העקרונות האלו. 

 

אני מתמחה בעבודה עם א~נשים בצמתי חיים שנמצאים בתקופות של מציאת כיוון, או שמתמודדים עם תופעות של חרדה ודכאון. בנוסף, אני עובד במשרד החינוך כמדריך ריגשי למורים ובתוך הכיתות.

עוד קצת מידע על הקורס

הקורס מורכב מ-4 חלקים, כל חלק מורכב משני מפגשים:

ליצור דרך

כדי לשמור על כיוון צריך להבין איך להיות בדרך. התמדה והטמעה הם החלקים הכי חשובים בשינוי.

4

ליצור כיוון

בחלק הזה נלמד איך להתכוונן ולתכנן בצורות שמממשות את הדברים שחשובים לך באמת - תוכנית שמייצרת כיוון.

3

ליצור מודעות

מודעות להיסטוריה האישית שלך תאפשר לך לפתח כיוון משמעותי ועצמ(א)י. החלק הזה מוקדש לצלילת עומק אישית, ומציאת חוזקות פנימיים.

2

ליצור קרקע

כדי להתחיל עבודה משמעותית, צריך להתכונן. בחלק הראשון נבין מה הדברים שלא נותנים לך לגדול ולצמוח כמו שרצית, וניצור לנו מרחב שעליו נוכל לעבוד כקבוצה.

1

מפגש ראשון
8
7
6
4
5
3
2
1
1

מעגלי כאב

בשבוע הזה נעשה היכרות עם הקבוצה וכלי היסוד שנעבוד איתם במהלך הסדנא. נלמד על מעגלי הכאב: דפוסי פעולה הרסניים, הקול הפנימי המבקר, ועל תפיסות עצמיות שנמצאות מאחורי המעגלים האלו.  

יש עוד שאלות?

1. למי מתאים הקורס?

לא~נשים סקרנים, פתוחים ואמביציוזיים שנמצאים בצומת מסויימת בחיים שלהם: בין אם קונקרטית (בחירת לימודים, החלטה על מעבר, שינוי עבודה או כל החלטה חשובה אחרת), ובין אם רגשית (חיפוש כיוון אישי, שינוי במערכות יחסים, תחושות חוזרות של ריקנות או איבוד משמעות). 

2. לא בא לי להחשף בקבוצה. חייבים?

לא חייבים כלום. מדברים על מה שרוצים ומפרסמים בקבוצת הפייסבוק מה שמתאים. בסדנא הזאת, התוכנית האישית שלך תהיה המוקד. אבל - וחשוב מאוד - לעבודה בקבוצה יש איכויות שונות לגמרי מעבודה אחד על אחד. יש ערך מאוד גדול בללמוד עם אנשים אחרים: מהדרך האישית שלהם, מהשאלות והקשיים שלהם, ומהפתרונות שלהם לדברים שאיתם הם מתמודדים. מהניסיון שלי, דווקא להיות עם עוד אנשים שמדברים על אותם דברים כמוך, יכול להועיל לפעמים הרבה יותר מאשר עבודה אחד על אחד.

3. ואם לא אצליח לצאת עם תוכנית בסוף?

אנשים שונים מגיעים ממקומות שונים, ויש רגעים שקשה לעצור ולהגיד ״זה הכיוון שאליו אני רוצה ללכת״. בדיוק בגלל זה צריך להתחיל מאיפה שהוא. לכן אני נמצא שם להכוונה ולהתאמה אישית לאורך כל הסדנא - לא רק בזמן המפגשים, אלא גם בקבוצת הפייסבוק. אז אם הולכים צעד אחרי צעד, ועושים את המשימות שאני נותן במהלך השבוע, אין דבר כזה ״הצלחתי״ או ״לא הצלחתי״. העניין הוא להתחיל לנוע מהמקום שלך (ולא של אחרים).

4. רגע, אז זה סוג של קבוצת תמיכה?

ממש לא. זאת קבוצת למידה. מה שכן, אנחנו משתמשים ולומדים טכניקות מקצועיות שמגיעות מעולם הטיפול והמחקר. החומרים שנעבוד איתם בקורס מורכבים משלוש גישות טיפוליות עיקריות שמגיעות מעולם הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי המבוסס מחקר והעדכני ביותר: סכמה תרפיה, תרפיית מחוייבות וקבלה, ותרפייה מבוססת מיינדפולנס. יכול להיות שאלו מלא מילים שכרגע לא אומרות לך כלום. בסוף הקורס יהיה לך ידע נרחב לגבי הגישות האלו ואיך הן יכולות לעזור לך לצמוח ולשגשג.

5. איזו תמיכה אקבל בסוף הסדנא?

קבוצת הפייסבוק תשאר פתוחה גם אחרי הסדנא, ואני (ושאר חברי הקבוצה) אהיה שם לענות על השאלות במשך שלושה חודשים אחרי הסדנא. בנוסף, תמיד אפשר להצטרף לקהילת פייסבוק ״בית לאנשים בצמיחה״ שבה יש עוד אנשים כמוך, שמתעסקים באותן שאלות של בניית דרך עצמית ועצמאית, ושכבר מדברים באותה שפה. 

6. יש אחריות?

ברור. אני באמת בטוח באיכות של הקורס, ולכן נותן אחריות מקצועית מלאה. אם תהיה לך הרגשה בסוף הסדנא, אחרי שנכחת בכל המפגשים, שלא קיבלת תמורה מלאה לכסף שלך - אני מחזיר את הכל עד השקל האחרון. חוצמזה, אם קרה משהו וצריך לבטל הרשמה, עד 14 ימים לפני תחילת הסדנא אפשר להודיע לי על ביטול ולקבל החזר מלא.  

יש רגע שבו הכאב של העמידה במקום עולה על הפחד מהשינוי. הרגע הזה, אם לוקחים אותו בשתי ידיים, יכול להיות נקודת הפתיחה שלך ליצירת חיים מלאים, עצמאיים ומשמעותיים.

אז נשאר לעשות צעד אחד קדימה. עם כל השאר נתמודד כבר ביחד.

יש לך שאלות? אני פה

whatsapp-logo.png

0522518560 או 

אשמח לדבר איתך,

אהוד

facebook icon.png
facebook group icon.png
youtube icon.png

שמעון התרסי 12, תל אביב | טלפון: 0522518560 | מייל: ehudarash@gmail.com