סדנת יום:

להיות אני להיות איתך

הקשבה עצמית במערכות יחסים שעובדות

יום שישי, ה - 27 לספטמבר, 10:00-15:00

שמעון התרסי 12, תל אביב

*נשארו עוד חמישה מקומות

נשתמש בכלים מפסיכותרפיה חווייתית ומיינדפולנס כדי ליצור לכל משתתף ומשתתפת מרחב בטוח, רפלקטיבי, ומכוון להבנה עצמית, התפתחות ובנייה של דרך אישית מתוך התהליך הקבוצתי.

מערכות יחסים - עם חברים, במשפחה, בזוגיות ובעבודה - יכולות להיות הדבר שגורם לאושר הכי גדול, וגם למועקה הכי קשה. כשאנחנו מצליחים להיות קשובים לעצמנו בתוך הקשרים האלו, יש לנו אפשרות להפוך אותם לטובים.

סדנאות יום הם זמן שבו מתאספים יחד אבל עובדים כל אחד ואחת בנפרד, לעומק ובצורה מונחית ורגועה. אין צורך ב״שיתוף״ או ב״חשיפה״ - העניין הוא למידה משותפת.

בסדנא אינטימית ושקטה של 5 שעות, נתמקד בלהכיר את הצרכים האישיים שיש לכל אחד ואחת מאיתנו בתוך מערכות יחסים, הקשיים שאיתם אנחנו מגיעים והדרך ליצור מהם את הריפוי הכי משמעותי שיש. 

דברים שאנשים כתבו על הסדנא האחרונה

הסדנה מאפשרת זמן ומקום להקשבה והתבוננות עצמית ככלי לצמיחה אישית. היא סדנה קבוצתית, שכל אחד מהמשתתפים בה עובר תהליך אישי. במהלך הסדנה, המשתתפים מוזמנים לתאר כיצד הם חוו את התרגילים שונים - פעולה שחושפת פרספקטיבות שונות לעבודה עם התרגילים ויש בה כוח אדיר ללמידה. הסדנה מאוד חוויתית ומעבר לעבודה אישית עמוקה, היא מציעה גם דרך להיות לצד אנשים אחרים באופן קשוב אך שאינו חושפני או טעון.

- מעיין דנוך

נתחיל על הספה ומול המצגת כדי ללמוד איך העבר האישי של כל אחת ואחד מאיתנו משפיע על מערכות היחסים שלנו עכשיו, איך אפשר להתמודד עם הקשיים מהעבר שמופיעים בתוך מערכות היחסים בהווה, ומה זה אומר ״מערכת יחסים מיטיבה״.

נמשיך לקליניקה לעבודה על תרגילים חווייתיים דרך מדיטציה, מחקר ריגשי אישי, דימיון מודרך ושיח קבוצתי.

נסיים בישיבה סביב שולחן הכתיבה לאינטגרציה של העבודה החווייתית אל תוך תכנון היעדים והמטרות האישיים של כל אחד ואחת מהקבוצה.

ובין לבין יהיה קפה ואוכל ושקט ומלא מלא לב. 

מתי?

איפה זה יהיה?

יום שישי, ה - 27 לספטמבר

10:00-15:00

5 שעות של למידה תאורטית, תרגול חווייתי ועיבוד קבוצתי ואישי (ואוכל!)

בקליניקה שלי בצפון הישן - 

רחוב שמעון התרסי 12, תל אביב. 

מרחק הליכה מצפון אבן גבירול

חניה בכחול לבן או בחניון ״בני דן״ הסמוך

כמה זה עולה?

300 שקל - אפשר לחלק לשני תשלומים של 150 כל אחד

ואיך נרשמים?

אחרי הכנסת הפרטים פה, עוברים לדף תשלום, מבטיחים מקום בסדנא ויאללה נפגשים בקרוב.

whatsapp-logo.png

או

0522518560 

רוצה לדבר איתי קודם?

אני אהוד דרש, מטפל רגשי ומנחה סדנאות.

 

מהרגע שהתחלתי לטפל, שמתי לב לשני דברים: הראשון - שאנשים הם המטפלים הטובים ביותר של עצמם. השני - שסביבה שבה אפשר לחקור את הנפש האנושית בצורה אישית, כנה ופתוחה, מאפשרת שגשוג, צמיחה והעצמה לאורך טווח.

 

העבודה שלי בקליניקה ובסדנאות מונחית על ידי שני העקרונות האלו. 

 

אני מתמחה בעבודה עם א~נשים בצמתי חיים שנמצאים בתקופות של מציאת כיוון, או שמתמודדים עם תופעות של חרדה ודכאון. בנוסף, אני עובד במשרד החינוך כמדריך ריגשי למורים ובתוך הכיתות.