חרדה זה דבר שקורה

תוכנית אינטרנטית חינמית לעבודה עצמית:

חרדה זה דבר שקורה היא תוכנית חינמית של 12 שבועות של למידה, ליווי ופעולה. התוכנית מייצרת תהליך הדרגתי, מבוסס מחקר ועמוק, כדי לאפשר לך לעצור את הבריחה שלך מהחרדה, מהפחדים ומהדאגות, ובמקום זה לבלות יותר זמן בליצור לעצמך את החיים שבאמת בא לך לחיות.

להפסיק לברוח ולהתחיל להגשים

היא מלמדת אותך לעבוד בהתמדה, לאורך זמן וביסודיות – כדי לרפא את החרדה ולצמוח הרבה מעבר לחיים שהיא מגבילה אותך אליהם.

היא חינמית. לגמרי. 

כל מה שצריך לעשות זה להרשם לתוכנית דרך המייל ויש לך את כל מה שצריך בשביל לטפל בחרדה שלך.

תוכנית שנותנת לך ידע מבוסס ואסטרטגיות יישומיות שמגיעות ממדעי הרגש, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, ומחקר עדכני ועכשווי שמטפל ישירות בחרדה.

דרך מעקב וביצוע התרגילים המוקלטים, הקבצים להורדה וסרטוני הלמידה, יתאפשר לך לעשות שינויים אמיתיים בחיים שלך כבר מההתחלה - בזמן שלך ואיך שבא לך.

איך זה עובד?

אחרי ההרשמה, תהיה לך אפשרות להכנס לאזור חברים שם תהיה לך גישה מכל מקום ובכל זמן (גם להורדה) לתרגילים, להסברים ולקבצים שמחולקים לנושאים שונים וממשיכים להתעדכן כל הזמן.

כדי לעזור לך לעשות תהליך מדורג ורגוע, שיעזור לך להתמיד בדרך ההחלמה והריפוי מהחרדה, מרגע ההרשמה ישלח אליך כל שבוע במשך 12 שבועות מייל עם הסרטונים, התרגילים והקבצים שקשורים לאותו נושא.

בנוסף, לא נשארים לבד בדרך הזאת. כל שאלה שעולה בך לגבי התהליך שלך, תוכל לקבל תשובה ותמיכה בקבוצת הפייסבוק סגורה ״בית לאנשים בצמיחה״, עם עוד אנשים שעוברים את אותו תהליך כמוך.

אז כאן נרשמים

ומקבלים את התוכנית כדי להתחיל עכשיו

אני אהוד דרש, מטפל ריגשי ומנחה סדנאות (MA). יש לי קליניקה בתל אביב ואני עובד עם א~נשים שנמצאים בתקופות של איבוד כיוון או שמתמודדים עם תופעות של חרדה ודכאון. כאדם וכמטפל, אני מאמין שכשאנשים מקבלים את התמיכה והידע הנכונים, יש בהם יכולת עצומה לעזור לעצמם.

מי אני?

התוכנית חרדה זה דבר שקורה, שמבוססת על הספר Anxiety Happens, היא הדרך שלי לייצר מרחב של למידה, העצמה, וגדילה לאנשים שרוצים ומוכנים לפעול למען עצמם ולמען העצמאות שלהם.

facebook icon.png
facebook group icon.png
youtube icon.png

שמעון התרסי 12, תל אביב | טלפון: 0522518560 | מייל: ehudarash@gmail.com